Vandaag 15 februari met 8 leden deelgenomen aan een toernooi in Hoogeveen

Klasse C  6e   plaats   Jaap van Goor   score 670 en 661  gemidd. 133.1

Klasse D 8e   plaats  Anny van Goor   score 607 en 572  gemidd. 117.9

Klasse E 5e   plaats  Jan Dolfsma         score 640 en 624 gemidd. 126.4

Klasse E 11e plaats Hilly Schreur        score 615 en 611 gemidd. 122.6

Klasse F 7e   plaats Hillie Mostert       score 621 en 621 gemidd. 124.2

Klasse F 8e   plaats Demi Willems      score 615 en 600 gemidd. 121.5

Klasse H 5e  plaats Jeltje Dieckman   score 560 en 547 gemidd. 110.7

Klasse J  2e   plaats Riekie van Beek   score 527 en 495 gemidd. 102.2  

Sjoeltoernooi 5 Bakken Hoogeveen 2020
PDF – 211.2 KB 76 downloads

Vandaag 11 januari met 7 leden deelgenomen aan een toernooi in Hollandseveld.

We zijn als vereniging geeindigd op de 3e plaats.

Persoonlijke resultaten.

Hilly Schreur        1209 en 1107

Jeltje Dieckman   1074 en 1035

Jan Dolfsma         1228 en 1266

Leo Koppelman   987  en  983

Demi Willems      1166 en 1170

Anny van Goor    1171 en 1182

Jaap van Goor     1262 en 1319

 

Jaap is individueel bij de heren 3e geworden

Vandaag 28 december met 8 leden deelgenomen aan het toernooi van de Kleppersjoelers.

Zie uitslagen hier onder 

Zaterdag 8 juni hebben 4 koppels deelgenomen aan het koppel toernooi in hardenberg

Uitslagen

Klasse C  10e plaats Hillie Mostert/Anny van Goor    gemidd. 94.73

Klasse C  12e plaats Prema de Soyza/Jaap van Goor gemidd. 91.33

Klasse C  14e plaats Jan Dolfsma/Demi Willems         gemidd. 89.97

Klasse D  2e plaats  Jeltje Dieckman/Hilly Schreur      gemidd. 93.23

Zaterdag 18 mei hebben 4 spelers deelgenomen aan het Herman Janssen toernooi in Lichtenvoorde

Uitslagen

Klasse D  1e Hilly Schreur      Score 664 / 658  gemidd. 132.20

Klasse D  3e Jan Dolfsma       Score 632 / 648  gemidd. 127.80

Klasse D  7e Demi Willems    Score 632 / 614  gemidd. 124.60

Klasse G  1e Jeltje Dieckman Score 586 / 588  gemidd. 117.40

Jeltje Dieckman is Beker Kampioen geworden in de Klasse G

Zaterdag 4 mei hebben 7 spelers deelgenomen aan het toernooi van de Treffers uit Varseveld

Uitslagen

Klasse B 1e  Jaap van Goor     Score 691 / 681  Gemidd. 137.20

Klasse D 1e Hilly Schreur        Score 673 / 626  Gemidd. 129.90

Klasse D 3e Jan Dolfsma         Score 657 / 619  Gemidd. 127.60

Klasse D 4e Demi Willems      Score 631 / 621  Gemidd. 125.20

Klasse F  5e Prema de Soyza  Score 577 / 517  Gemidd. 109.40

Klasse G 1e Jeltje Dieckman   Score 607 / 584  Gemidd. 119.10

Klasse G 3e Leo Koppelman   Score 537 / 528  Gemidd. 106.50

 

Zaterdag 13 april hebben  5 spelers deelgenomen aan het SFON toernooi van SV Lintelo

Uitslagen

Klasse B  3e  Jaap van Goor        score  715 / 636  gemidd.  133.10

Klasse D  1e  Jan Dolfsma           score  642 / 651  gemidd.  129.30

Klasse D  3e  Hilly Schreur          score  627 / 647  gemidd.  127.40

Klasse D  6e  Demi Willems        score  630 / 606  gemidd.  123.60

Klasse G  1e  Jeltje Dieckman     score  578 / 573  gemidd.  115.10

 

 

Zaterdag 16 maart hebben 9 leden deelgenomen aan het 5 bakken sjoeltoernooi van Apeldoorn

Uitslagen

Klasse B  3e    Jaap van Goor       score  712 / 620  gemidd. 133.20

Klasse D  1e   Anny van Goor      score  665 / 678  gemidd. 134.30

Klasse D  7e   Hilly Schreur          score  654 / 609  gemidd. 126.30

Klasse D  9e   Jan Dolfsma           score  635 / 582  gemidd. 121.70

Klasse D  11e Demi Willems        score  626            gemidd. 125.20

Klasse G  2e   Jeltje Dieckman     score  596 / 574  gemidd. 117.00

Klasse G  12e Leo Koppelman    score  518            gemidd. 103.60

Klasse G  14e Henny Vogelzang score  505            gemidd. 101.00

Klasse G  15e  Riekie van Beek   score  499            gemidd.   99.80      

Zaterdag 16 februari hebben 5 leden deelgenomen aan het 5 bakken sjoeltoernooi van Hoogeveen

Uitslagen

Klasse D  2e Jaap van Goor    score 704 / 625  gemidd. 132.90

Klasse E   5e Jan Dolfsma       score 632 / 621  gemidd.  125.30

Klasse E   8e Hilly Schreur      score 617 / 609  gemidd.  122.60

Klasse F   6e Demi Willems    score 618 / 601  gemidd.  121.90

Klasse H  6e Jeltje Dieckman score 538 / 526  gemidd.  106.40

Zaterdag 2 februari hebben 4 leden deelgenomen aan het 5 bakken toernooi in Lichtenvoorde

Uitslagen

Klasse B  2e Jaap van Goor     score  701 / 658  gemidd. 134.60

Klasse D  3e Hilly Schreur       score  646 / 656  gemidd. 130.20

Klasse D  4e Demi Willems     score  608 / 606  gemidd. 121.40

Klasse G  4e Jeltje Diecman    score  556 / 559  gemidd. 111.50

Zaterdag 12 januari hebben 10 leden deelgenomen aan het 5 bakken sjoeltoernooi van Wezep

Uitslagen

Klasse D  4e  Jaap van Goor     score 1263

Klasse D  9e  Anny van Goor    score  607  geen finale

Klasse E  2e  Hilly Schreur         score  1213

Klasse E  4e  Jan Dolfsma          score  1173

Klasse F  3e  Hillie Mostert        score   1197

Klasse F  5e  Demi Willems        score  1121

Klasse H 2e  Jeltje Dieckman     score  1105

Klasse H 6e  Henny Vogelzang  score  485  geen finale

Klasse J  5e  Riekie van Beek      score  998

Klasse J  6e  Leo Koppelman     score  496  geen finale

Vrijdag 28 december 2018 hebben 7 leden van onze vereniging deelgenomen aan het toernooi van de Kleppersjoelers

Klasse HA      6e Hendry Wibiér         Score  716    geen finale

Klasse D        9e Jennie Wibiér            Score  637    geen finale

Klasse E         1e Jan Dolfsma              Score  1310  

Klasse E         9e Demi Willems           Score  618    geen finale

Klasse H        4e Prema de Soyza       Score  1073

Klasse H        5e Jeltje Dieckman        Score  1053

Klasse J          3e Leo Koppelman       Score  987

Zaterdag 2 november hebben 4 leden deelgenomen aan het sjoeltoernooi van de Schavuit uit Assen.

Klasse 1  10e plaats Jaap van Goor         Gemidd. 112.85

Klasse 2    5e plaats Anny van Goor        Gemidd. 114.40

Klasse 3    5e plaats Jan Dolfsma             Gemidd. 116.60

Klasse 7    1e plaats Jeltje Dieckman       Gemidd.   99.75

Zaterdag 20 oktober hebben 5 leden deelgenomen aan het sjoeltoernooi van Ons Vermaak Elburg

Klasse B   4e plaats  Jaap van Goor          Gemidd. 131.50

Klasse D   4e plaats Anny van Goor         Gemidd. 128.50

Klasse D   6e plaats Jan Dolfsma              Gemidd. 124.20

Klasse D   7e plaats Hilly Schreur             Gemidd. 122.60

Klasse G   1e plaats Jeltje Dieckman        Gemidd. 108.20


Zaterdag 2 juni hebben 10 leden deelgenomen aan het koppeltoernooi van de Kleppersjoelers.

Klasse B       Hendry Wibiér / Jaap van Goor    2e plaats  Score  1157 / 1105 / 1159

Klasse B       Anja Westerhof / Hennie Starke  5e plaats   Score  986 / 1202 / 1032

Klasse C       Hillie Mostert / Anny van Goor     6e plaats   Score  887 / 915 / 929

Klasse D       Prema de Soyza / Jan Dolfsma     5e plaats   Score  948 / 934 / 907

Klasse D       Hilly Schreur / Riekie van Beek     13e plaats Score  828 / 830 / 859

 


Zaterdagavond 05-05-2018 hebben 11 leden deelgenomen aan het avond toernooi van de Brikkenmikkers

Hoofd klasse HA  Hendry Wibiér  3e plaats score 1401 en 1386

Klasse D                Jennie Wibiér     3e plaats score 1233 en 1241

Klasse D                Jaap van Goor    4e plaats score 1310 en 1156

Klasse E                Hillie Mostert      3e plaats score 1229 en 1144

Klasse E                Anny van Goor    4e plaats score 1161 en 1194

Klasse E                Jan Dolfsma         6e plaats score 1182 en 1126

Klasse F                Hilly Schreur        8e plaats score 1009 en 1211

Klasse I                 Prema de Soyza  3e plaats score 996 en 1047

Klasse I                 Jeltje Dieckman   4e plaats score 976 en 1037

Klasse I                 Riekie van Beek   6e plaats score 964 en 973

Klasse J                 Jacqueline ten Hartog  2e plaats score 967 en 988

 


Zaterdag 07-04-2018 hebben 5 leden deelgenomen aan het sjoeltoernooi in Marum

1e klasse  Jaap van Goor      13e plaats  score's  1199 en 1289  gemidd. 124.40

3e klasse  Anny van Goor     4e plaats    score's  1180 en 1164  gemidd. 117.10

4e klasse  Hilly Schreur         1e plaats    score's  1212 en 1182  gemidd. 119.70

7e klasse  Prema de Soyza   2e plaats    score's  1063 en 1095  gemidd. 107.90

7e klasse  Jeltje Dieckman    3e plaats    score's  1032 en 1055  gemidd. 104.35

Daguitslag sjoeltoernooi in Marum (2)
PDF – 403.0 KB 116 downloads

Zaterdag 10-03-2018 hebben 8 leden deelgenomen aan het sjoeltoernooi in Apeldoorn

Klasse B   6e plaats  Jaap van Goor           Gemidd. 133.7

Klasse B   12e plaats  Hillie Mostert          Gemidd. 129.6

Klasse D   5e plaats  Anny van Goor          Gemidd. 125.3

Klasse E    1e plaats  Hilly Schreur             Gemidd.  126.4

Klasse G    3e plaats  Prema de Soyza       Gemidd.  109.6

Klasse G    4e plaats  Jeltje Dieckman        Gemidd.  109.4

Klasse G    6e plaats  Henny Vogelzang     Gemidd.  104.7

Klasse G    8e plaats  Riekie van Beek        Gemidd.  102.7

 


Sjoeltoernooi 5 bakken Hoogeveen 17 februari 2018
PDF – 574.1 KB 149 downloads

Op het sjoeltoernooi van Hoogeveen aan de Bak namen 10 leden van onze vereniging deel.

Klasse DA  2e plaats Anja Westerhof   score 1392

Klasse C     8e plaats Hennie Starke      score 1292

Klasse D   11e plaats Jaap van Goor      score 1254

Klasse E      2e plaats Hillie Mostert       score 1295

Klasse E      6e plaats Anny van Goor     score 1261

Klasse F      1e plaats Hilly Schreur         score 1291

Klasse I       3e plaats Jeltje Dieckman    score 1074

Klasse I       4e plaats Prema de Soyza   score 1073

Klasse I       5e plaats Henny Vogelzang score 1050

Klasse I       7e plaats Riekie van Beek    score 1025

 


Zaterdag 27 januari hebben 5 leden van onze vereniging deelgenomen aan een team toernooi in Gramsbergen.

Jaap van Goor score  1157 en 1330

Anny van Goor score  1276 en 1232

Hillie Mostert  score  1174 en 1233

Jeltje Dieckman  score  951 en 1057

Prema de Soyza score  1012 en 1097

Het team is geeindigd op de 7e plaats


Zaterdag 20 januari hebben 6 leden van onze vereniging deelgenomen aan een 5 bakkentoernooi in Wezep.

Klasse D        3e plaats  Jaap van Goor score voorronde 664 finale  625

Klasse E         3e plaats  Anny van Goor score voorronde  634  Finale  609

Klasse E         4e plaats  Hillie Mostert  score voorronde  649    Finale  589      

Klasse I          1e plaats  Prema de Soyza  score voorronde  543  Finale  550

Klasse I          3e plaats  Jeltje Dieckman   score voorronde  538  Finale  469

Klasse I          7e plaats  Henny Vogelzang   score voorronde  513  Helaas geen Finale