Zaterdag 9 maart hebben 10 leden van onze vereniging deelgenomen aan de 3e voorronde voor het NK

 

Klasse HA  Hendry Wibiér     7e plaats  Gemidd. 138.20

Klasse DA  Anja Westerhof   4e plaats  Gemidd. 132.93

Klasse D     Jaap van Goor     1e plaats  Gemidd. 131.53  geplaatst NK

Klasse D     Hennie Starke     4e plaats  Gemidd. 126.53  geplaatst NK

Klasse E     Hilly Schreur        2e Plaats  Gemidd. 119.58  geplaatst NK

Klasse E     Jan Dolfsma         3e plaats  Gemidd. 119.50  geplaatst NK

Klasse F     Hillie Mostert       3e plaats Gemidd.  119.00  geplaatst NK

Klasse F     Demi Willems       5e plaats  Gemidd.  116.25

Klasse H    Jeltje Dieckman    3e plaats  Gemidd.  103.88

Klasse H    Henny Vogelzang 6e plaats  Gemidd.  95.40

Klasse J      Leo Koppelman    2e plaats  Gemidd.  93.35

Klasse J      Riekie van Beek    6e plaats  Gemidd.  88.80

Zaterdag 21 april hebben 8 leden deelgenomen aan het NK Individueel in Barneveld.

Uitslagen.

Klasse HA  14e plaats Hendry Wibiér Gemidd. 137.85

Klasse DA  8e plaats Anja Westerhof Gemidd.  132.25

Klasse D    31e plaats Jaap van Goor  Gemidd.  113.00

Klasse E     21e plaats Jan Dolfsma     Gemidd.  115.55

Klasse E     29e plaats Anny van Goor Gemidd.  111.60

Klasse F     5e plaats   Hilly Schreur      Gemidd.  113.95

Klasse I      8e plaats  Prema de Soyza Gemidd.  97.30

Klasse I      10e plaats Henny Vogelzang Gemidd.  93.40

 

In het open toernooi hebben ook nog 2 leden meegedaan.

Uitslagen.

Klasse I  2e plaats  Jeltje Dieckman  Gemidd.  100.90

Klasse I  10e plaats Riekie van Beek Gemidd.  89.60

 

Ook heeft Hendry Wibiér nog mee gespeeld in de Schilte Grand Prix.

Helaas gestrand in de 2e ronde.


Vandaag 17 maart 2018 hebben 3 koppels van onze vereniging deelgenomen aan het NK Koppel sjoelen in ter Apel.

Uitslagen.

Klasse C  8e plaats  Anny van Goor / Jaap van Goor  gemidd.  99.17

Klasse D  5e plaats  Hilly Schreur / Jeltje Dieckman  gemiddd.  88.93

Klasse D  6e plaats  Jan Dolfsma / Henny Vogelzang  gemidd.  87.57


Geplaatste spelers NK Individueel 2018

Vandaag 3 maart 2018 heeft onze vereniging met 13 leden deelgenomen aan de

laatste voorronde voor het NK sjoelen in Zwolle.

 

Eind uitslag alle voorronde's

Hoofdklasse HA  plaats 5   Hendry Wibiér             gemidd.  142.80  geplaatst voor NK

Hoofdklasse DA  plaats 2   Anja Westerhof           gemidd.  139.23  geplaatst voor NK

Klasse C               plaats 10  Hennie Starke             gemidd.  127.28

Klasse D               plaats 8    Jaap van Goor             gemidd.  128.70  geplaatst voor NK 

Klasse D               plaats 11  Jennie Wibiér              gemidd.  126.88

Klasse E                plaats 4    Anny van Goor           gemidd.  125.35  geplaatst voor NK

Klasse E                plaats 6    Jan Dolfsma                gemidd.  120.63 

Klasse E                plaats 7    Hillie Mostert              gemidd.  119.78

Klasse F                plaats 4    Hilly Schreur                gemidd.  120.30

Klasse I                 plaats 1    Prema de Soyza          gemidd.  107.78 geplaatst voor NK

Klasse I                 plaats 2    Henny Vogelzang        gemidd.  107.30 geplaatst voor NK

Klasse I                 plaats 4    Jeltje Dieckman            gemidd.  105.45

Klasse I                 plaats 10  Riekie van Beek            gemidd.  96.28

Klasse J                 plaats 3    Jacqueline ten Hartog  gemidd. 89.83

 

Maak een Gratis Website met JouwWeb